Суперхостинг още не са отговорили. Ще изчакам до утре, ее само един ден потребителите ще се чудят какво става.. Дали да не пусна сървъра ми да е резервен
@lpetrov Ако тръгна да се занимавам с него..Може Сървъра на който беше вече го няма. Стои си тук, сега го преместих на моето пц А не зацепва като ненацели