Упссс ... Един от сървърите ни е претоварен и се опитва да избяга. Стискай палци и скоро ще сме онлайн отново. За успокоение защо не изпиеш чаша чай... vbox7
Изкъпах се, след малко ще лягам Убунту-то се държи добре за сега като сървър, само трябва да му разкарам тъпия гаден ipv6 и да си върна последен 123 пост
@gape Сайта ви ми се струва бавен за сървъра си. Защо не пробвате друго освен apache и ubuntu, lighttpd (fastcgi) например? Ще има ефект, 101% с медиа-та