stylius
Добре, бе, как може един браузър да се преставя като един user-agent на един HTTP сървър и като друг агент на друг сървър?
stylius
Yes, бе! ЩЕ стане тъпия FTP сървър накрая. Само дето трябваше да ме мъчи една седмица.
sandprince
тия лайнари от интернет доставчика ми, ше ида да им натикам главите в сървърите им... пак осраха нета...
sandprince
мразя руските сървъри...цял ден свалям 500 мб-тов архив, бахти зора, бахти чудото...
human
@drgigguls кеширам нещата, които ще товарят най-много (тези, които правят връзки към други сървъри), ама явно и това не е достатъчно.
sertys
Ще проверя дали още играят хора в Warhawk сървърите в playstation network-а. Като съм надрусан съм добър на WH, сега ще разбера как е иначе.