antubis
Изгледах 2012 на кино. Напълно си заслужаваше ставането рано и скъпия билет - който обича грандиозни ефекти това е неговия филм.
NetCutter
[01:31]@nplus: лягам, сега ще мине време, докато се оправя от ставането в 5
Bashev
Бях забравил удоволствието от късното ставане и кана кафе в събота. Консумирам си съботата пълноценно, знаейки че скоро няма да мога да си позволя този лукс.
Niks
Ставане в 8:30.. оправяне.... излизане в 9 и от там направо в даскало. (Това беше планът) ... сега.. ставане в 10:40 .. оправяне.. и закасняване с около 2 часа
DiamondStar
Добро утро на всички! Пореден ден и пак ранно ставане. Оправям се и отивам на лекции. Приятен ден на всички.
dandelion
Ххахах Кихаща панда. Кой би помислил, че бебе панда може да накара мама панда да скочи до тавана.
ladyjoana
колко е трудно ставането в 11... днес дано има нет в даскало, за да си вися 5 часа в нета..
nzhul
Хах и мен ме чака ставане в 4;30 ... това всеки понеделник не се издържа вече