ObichamBirata
Къде била тайната? В Стара Загора...
Drake
Добре де ... защо браузъра ме пита дали да ми помни паролата и като му кажа да ми я каже се прави на гей и ми вика "Не може ... това е лична тайна ! ... ПЪК !"
Sham
Ако мистикът все още не е разгадал тайната на този свят, чудя се от кого ли тогава кръчмарят я е узнал. (Шамс ал-Дин Хафиз)