Rx-Ende
Нормално ли е когато видя Станишев по телевизията да изпитвам силно желание да му забия вилица във фронталния лоб?
acnapyx
Хороскопът твърди, че аз съм Козел и Лъв. Дрън-дрън. По телевизията казаха, че мозъкът на щрауса е по-малък от окото му. Излиза, че аз съм Щраус. (c)
NetCutter
Шибани курви! И по национална телевизия взеха да се въртят чалгии, заради скапаното шоу на нова... Олио да ви попари, скапаняци шибани!
ZzZaPyr
Абе преди време по телевизията се въртеше една много готина "типографска реклама" на една от банките - някой сеща ли се коя беше банката/рекламата ;D
axel
Моят план да стана известен: Ще работя в телевизия и по време на главната емисия ще се хвърля на бюрото и ще извикам wazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa