emoss
А вярно ли, че Фейсбук ще става платен? Малко не ми се вярва тая новина...
Snik4er
Щяло да има рок телевизия yeah
RadialEx
изглеждам ужасно по телевизията...до тук с мечтата ми да стана актриса!...
yuliyan
Ок, вече ще съм абонат на Булсатком, но със стария доставчик... само, че за по-малко пари... и безсрочен договор... + отстъпка за телевизията - по-добро НЯМА!
mitternacht
пс. Крайно време беше някой да обърне внимание на т'ва плагиатстване.Вече се отказах да гледам телевизия, защото вицовете съм чел предния ден в нета.
Информацията е фейк, общо взето глупости.
Feb 04 2011, 22:33#fake и да стане платен си имаме #edno23
Feb 04 2011, 22:35Честно казано и аз не вярвам на такива истории. Обаче се чудя за кво постоянно е нужно телевизията и интернет да ги пълнят с глупости.
Feb 04 2011, 22:35@ReXTaN прав си! На мен и без тва толко не ми се е запънало за Фейсбук. Честно казано мисля, че без него щеше да е по - добре
Feb 04 2011, 22:36