Търсене на постове: телец

Георги
FeelTheFear
@Vercetti Аха и при мен е така и аз съм телец :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
Почнах да адаптирам кратките текстове На Сакоян за първия модул: интерпретация на планетите в знак. След Луна в Телец ми остават само още 119 подобни :)
http://www.facebook.com/note.php?note_id=39192341939
Владимир Комаров
Hamaelleon
Това значи, че за всички родени в началото на третата декада на Скорпион, Телец, Водолей и Лъв денят може да е напрегнат и да донесе неприятни разочарования
Владимир Комаров
Hamaelleon
@LiDSoN : Пълнолунието е точно по оста Скорпион (Слънце) и Телец (Луната), в 22 градус и прави Тау-квадратура заедно с Нептун в 22 градус на Водолея
Симона
simsy
@bubulinka Телец: Ако имате намерение да създавате семейство през септември, може да го сторите на 5, 12, 26 септември или 7, 14, 21 септември.
Sedem.bg - Тениски с щампи
1220196832709388.png teniski
Тениска с щампа: "Телец"
http://sedem.bg/browse/stamp/1253/
Мишо
aoironeko
@fengi Ако съдим по снимката не си телец, а изрод :D Много е яка :) Колко вода може да пие човек, преди да се самоубие чрез свръххидратация??
Ясен Цеков
fengi
@aoironeko спокойно и аз пия горе-долу толкоз а съм телец :)
ирина
ryna
сигурно е от влиянието на луната в ТЕЛЕЦ... и други бля бля "научни" постулати които не разбирам, ама ме "впечатляват" сутрин докато чета хороскопи в пресата
Иво Станков
stankoff
@man0l И ти ли си телец бе, колега?
Страница: 1 2 3 4 5

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата