Търсене на постове: техника

Боян
specter
Избора ми на курсов проект е между Компютърна периферия, Микропроцесорна техника и Дискретни структури... така се надявах на ООП, та поне да има някаква полза..
Snoopy
google_nexus_7.jpg blacksnoopy
Asus Google Nexus 7 16GB
http://tablet.bg/tablets-asus-asus_google_nexus_7
Боби
F800_2.jpg Bobdweller
По дяволите Sony, имах планове да изкарам още поне година с iPod-a си! Сега ще ме карате да събирам пари и за това! :( Сякаш не ви стигаше PS Vita-та! :D
http://thewalkmanblog.blogspot.com/2012/07/sony-walkman-f-s...html
firebox
http://oh-miro.com/ Добре дошли в нашия сайт за климатици."Ох Миро" ООД град Варна се занимава с климатици и вентилационна техника.
emar66
Особено любопитна публикация за лазерните принтери. Развитие на лазерния печат от откриването му до днес. Представяне техниката на работа и развитието му до сег
http://reklamni-materiali.com/%D0%BB%D0%B0%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0...%80/
Еми Окснитси
dandelion
Направете снимка на нещо (материално), което искате да имате/ да получите/ да си купите (пр. Бижу, дреха,техника и тн)
Теодор Георгиев
tedo92
Nyakakva ideya kak se maha lepilo, ostanalo ot stiker? :D
M.K.
okayguy.jpg engise
-100 лв от следващата заплата.
Snoopy
2012-04-16 18.44.24.jpg blacksnoopy
Случайно ми попадна някакъв китайски noname android таблет. Това което знам до момента е, че е с WONDERMEDIA PRIZM WM8650. Разследването продължава :D
http://www.wondermedia.com.tw/en/products/platform/soc/wm86....jsp
-=*****=-
nigaplsed.jpg mitternacht
Чекдисаут (автор- неизвестен, човъркане- мое)
Боби
Bobdweller
Имам нужда от съвет. Купих що-годе скъп подарък под формата на техника, която е с гаранция. Малкото ми обща култура ми подсказва, че касовата бележка не трябва
Sin.bg
Sinbg
Сините очи предполагат не само специална техника и грим, но също така трябва да съобразим какъв точно е нюансът на очите ни – дали са светло сини, тъмно сини ил
http://sin.bg/grim-za-sini-ochi-tehniki-i-idei
Георги Неделчев
joronedelchev
Добре де, Епъл-маниаците, кажете ми, ама честно - има ли нещо по-досадно и затормозяващо от iTunes?
-=*****=-
mitternacht
Абе има ли девойка, която да слуша Lamb of God, Gojra, Mastodon и прочее метъл и да гледа аниме? Сериозно, правя проучване породено от любопиството на приятел.
WizardBGR
SDArt-gallery е онлайн галерия за картини върху стъкло, хартия върху дърво, акрил или масло върху платно и смесена техника.
http://artportal-bg.info/onlain-art-galerii/svetla-dimitrova-online-s...opol
Страница: 1 2 3 4 5

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата