blacksnoopy
Програмата за четвъртък и петък е много натоварена (относно пиене)
alex95
Пак почнах да се заигравам с pi. Машината ми смята pi до 10 000 000-ния знак за 14.91 секунди като процесора е натоварен и с други неща
axeny
Аз отивам да легна че утре програмата ми е пренатоварена, една-две статии за избрано, час тенис на маса, 2 часа пейнтбол... оооо дааа
stylius
Разархивирам 10GB RAR файл и гледам HD видео. И процесора е натоварен едва на 60%!!! Как да се оплача после от лаптопа си?
Niks
Днес беше натоварен и тежък ден.. а след тежък ден какво следва?
Sham
Още един натоварен ден. Време е за релакс.
Forsi
Оказа се че тази уч. година ще ми е най-натоварената! До 4 часа ще бъда зает (първа смяна,всеки ден)
blacksnoopy
Оххх, много натоварен ден!
Snooby
Бахти натоварения ден, лягам и умирам X_X