Търсене на постове: товарен

Snoopy
blacksnoopy
@sandprince при мен е запецнало на 4.9 от 62.9MB. Май бая им е претоварен сървъра
Snoopy
blacksnoopy
Програмата за четвъртък и петък е много натоварена (относно пиене)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@alish Ми да предполагам като за теб :) Ама трябва да видя кога ще мога да отскоча :) че ми е малко натоварено :)
Алекс
alex95
Пак почнах да се заигравам с pi. Машината ми смята pi до 10 000 000-ния знак за 14.91 секунди като процесора е натоварен и с други неща
шУс!
notexist
@mitternacht ех.. лоша съдба, нали :Р да се надяваме, че си вагон, който просто още не е натоварен :Р
Бахар Мустафа
axeny
Аз отивам да легна че утре програмата ми е пренатоварена, една-две статии за избрано, час тенис на маса, 2 часа пейнтбол... оооо дааа
Алекс
alex95
Доста натоварен се оказа брояча :) http://prikachi.com/files/1187326w.png
Стилиян Стефанов
stylius
Разархивирам 10GB RAR файл и гледам HD видео. И процесора е натоварен едва на 60%!!! Как да се оплача после от лаптопа си?
Niks
Днес беше натоварен и тежък ден.. а след тежък ден какво следва?
Ruslan Trad
Sham
Още един натоварен ден. Време е за релакс.
Our
Ourz
Пу, не мога да заспя ... а утре ще е доста натоварен ден ... :D
Георги Костадинов
Forsi
Оказа се че тази уч. година ще ми е най-натоварената! До 4 часа ще бъда зает (първа смяна,всеки ден)
Snoopy
blacksnoopy
Оххх, много натоварен ден!
Denis Zhekov
Snooby
Бахти натоварения ден, лягам и умирам X_X
Страница: 4 5 6 7 8

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата