Търсене на постове: товари

Serjo
Serjo
@ZzZaPyr ,доста го натоварих днес,но не ми е за пръв път ....
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Тцтцт Какви филми покрай мен , трябваше да запиша една пр. на изпит пък не мога да мръдна нещо нямам сили та натоварих др. човек с тая задача дано се справи
stefcho
stefcho
Need to get 196MB of archives. After this operation, 2314kB of additional disk space will be used. с цели 2мб ще ми натовари харда ..
yordanoff
Разтоварих с физическо натоварване а.к.а. напомпах се и почвам работа.
Светозар Георгиев
voic4e
Изхабили са се батериите на басовата подсистема на слушалките :( Много гадно е да слушаш така :( И този Winamp 5 как товари :(
Serjo
Serjo
Отивам да ям и после лягам да почивам ,че днес се пренатоварих доста ;)
dobo
dobo
Ауу не съм драскал дни наред тук.Платения отпуск за Спартакиадата в Албена ме разтовари добре..чудно е това 3в1.Спорт,класна почивка и то на държавна аванта..
Владимир Комаров
Hamaelleon
@NetCutter: това, което ти препоръчва @n3mo e добро; кво да ти кажа, товари, не товари, не всичко е изпипано във WP все още.. крадат много време тия картинки..
---------
NetCutter
@n3mo, мерси ей сега ще видя как се ползва това... @Hamaelleon, и аз ама трябва да ги преоразмерявам ръчно или да им указвам по-малки размери, а това яко товари
Петър Илиев
pesho
Хм! Оказа се че от подвалстните ми графични формати GIF се държи най-адекватно импортнат във Flash. Не товари файла и не се компресира. Чудязно...
Николай Йорданов
nplus
Днес съм с нова плазма с композитинг. Дори и с моето смешно видео почти няма лаг, за разлика от compiz, който товари яко. Новият krunner също кърти, на OpenGL е
plastichen
Първото ми оли от години насам ме стовари на земята. Сега кървя. Ще минат месеци докато стана пак про.
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата