SaTaSi
Тцтцт Какви филми покрай мен , трябваше да запиша една пр. на изпит пък не мога да мръдна нещо нямам сили та натоварих др. човек с тая задача дано се справи
stefcho
Need to get 196MB of archives. After this operation, 2314kB of additional disk space will be used. с цели 2мб ще ми натовари харда ..
yordanoff
Разтоварих с физическо натоварване а.к.а. напомпах се и почвам работа.
dobo
Ауу не съм драскал дни наред тук.Платения отпуск за Спартакиадата в Албена ме разтовари добре..чудно е това 3в1.Спорт,класна почивка и то на държавна аванта..
pesho
Хм! Оказа се че от подвалстните ми графични формати GIF се държи най-адекватно импортнат във Flash. Не товари файла и не се компресира. Чудязно...
nplus
Днес съм с нова плазма с композитинг. Дори и с моето смешно видео почти няма лаг, за разлика от compiz, който товари яко. Новият krunner също кърти, на OpenGL е
plastichen
Първото ми оли от години насам ме стовари на земята. Сега кървя. Ще минат месеци докато стана пак про.