human
@drgigguls кеширам нещата, които ще товарят най-много (тези, които правят връзки към други сървъри), ама явно и това не е достатъчно.
sandprince
мхм и си мисля че новия плъгин който турнах товари излишно много блога...трябва да разчистя малко плъгините че...
ladyjoana
Йоанка се прибра след тежките балове.. днес наистина беше много натоварен ден... утре не се чувствам след тези мартинита..
sandprince
ада се стовари върху мен - почти час и половина нямах нет...УЖАААААС
dj_aquarius
И аз се фукам че Alienware не ми товари ако знаете че ми е лапала 200м от рам паметта..........
ladyjoana
подаръци.. йога.. учене.. леле.. пренатоварен график... дано да издържа..
blacksnoopy
Има младоженец/младоженка от входа ми. Сега ме събуди конвоя от коли, който се стовари отпред. Има и оркестър.