Търсене на постове: товар

Виктор
human
@drgigguls кеширам нещата, които ще товарят най-много (тези, които правят връзки към други сървъри), ама явно и това не е достатъчно.
Виктор
1243502037232023.png human
Май от SH ще ме гонят :( След като сложих новата версия товаря двойно.
Иван Савков
sandprince
мхм и си мисля че новия плъгин който турнах товари излишно много блога...трябва да разчистя малко плъгините че...
Йоана Николова
ladyjoana
Йоанка се прибра след тежките балове.. днес наистина беше много натоварен ден... утре не се чувствам след тези мартинита..
Иван Савков
sandprince
ада се стовари върху мен - почти час и половина нямах нет...УЖАААААС
Петьо Пенев
dj_aquarius
И аз се фукам че Alienware не ми товари ако знаете че ми е лапала 200м от рам паметта..........
N@sko
nasko
По-натоварен ден не съм имал скоро...сега е ред на биричка и тихо,спокойно програмиране... ;)
Йоана Николова
ladyjoana
подаръци.. йога.. учене.. леле.. пренатоварен график... дано да издържа..
Snoopy
blacksnoopy
Има младоженец/младоженка от входа ми. Сега ме събуди конвоя от коли, който се стовари отпред. Има и оркестър.
Анелия Иванова
guuChan
@patblansh :( ще ходиш на изпит или и на контролните? Общо взето още не съм го почнала, че доста ми е натоварено и гледам да се отърва вече от миналогодишните
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@hohu о.0 аз не се натоварвам :) добре ми идват. Обичам да анализирам нещата и така ми е по-интересно :)
Alex
hohu
@SaTaSi не обичам да се натоварвам с чуждите проблеми с тия драми :) ако има някой утрепан някак ме успокоява :D
Леприкон
ZzZaPyr
@A123 абе, бала не е от най-натоварвашите събития ;D
rr
miStalE
@kypidoncheto Честит рожден ден! *слънце* всичко най-хубаво ти пожелаааваам! Цялото щастие на света да ти се стовари върху главата :Р
Йордан Яламов
Yalamov
@Goldy Не беше на моята на брачеда го тествах... Бе товари си, но не е като виста...
Страница: 26 27 28 29 30

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата