Търсене на постове: товар

Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Ще откача. Няма торент клиент, който да не ми товари компа. Преминах към utorent и пак сече.
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
до сега четох статии в Copyblogger и да си призная ми дойде разтоварващо.
http://www.copyblogger.com/
Ивелин Георгиев
h4ckY
Искам работния ден да свършва... баси деня... чак толкова до сега не съм забивал... но тая вечер релакс и утре ще направя това което днес ме претовари :)
Леприкон
ZzZaPyr
Ще изпържа системата днеска ;D Евереста започва да отчита градуси от порядъка на 78+ под товар на различните компоненти :D Още има накъде :D
Михаелина Лилова
Mihaelina
Днешната тренировка по пилатес беше ужасно натоварваща, сега се чувствам супер уморена
Вангел Стоев
venom
@Rx-Ende @schizophrenia там е проблема :D нали знаете че и да си на отпочиващ кат ти звънят 1273981 човека компа пак ше се товари :(
Владимир Комаров
Hamaelleon
@man0l : 5-6к на ден или в даден момент :) и то не ми ли е важна писковата (момента) натовареност.. ?
Ив
rhea
"Ши*али се двама в чичовата слама, чичо ги заварили им го натоварил"... Оркестър Изумруд - влеико парче
http://veselba.kafence.com/bg/image/39148
hope
Хубав ден. Разходка на снега. Вчера цял ден ме боля десния крак. Ужасно беше. Май съм го претоварила.
Деян Улевинов
freak
@Qlamoff, @Rx-Ende под функционалност разбирайте натоварването на учениците с безсмислени предмети, но от гледна точка на общата култура е ОК
Йордан
Qlamoff
@blacksnoopy @eyankulov Колкото и да товари това е най- добрият браузър- не може да се отрече... От както използвам интернет съм бил все с него...
Вангел Стоев
venom
@sickornot Абе, то може има една програмка ама е много дразнеща ... и много товари компютъра. Няма смисъл, иначе трябва да бърникаш много надълбоко :D
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
гррррррррррр. инсталирам си аз adobe SHIT suite и изведнъж компа се ресна. Възможно ли е това да е в следствие на продължително натоварване на с-мата???
Валентин
troqneca
@nickname778 Wildchild? Доста разтоварващо филмче =)
Георги
nickname778
След доста тежкия филм, мисля да продължа филмовата вечер с нещо разтоварващо - комедия например. Да ми препоръчате нещо ?
Страница: 30 31 32 33 34

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата