eyankulov
Ще откача. Няма торент клиент, който да не ми товари компа. Преминах към utorent и пак сече.
eyankulov
до сега четох статии в Copyblogger и да си призная ми дойде разтоварващо.
http://www.copyblogger.com/
Mihaelina
Днешната тренировка по пилатес беше ужасно натоварваща, сега се чувствам супер уморена
rhea
"Ши*али се двама в чичовата слама, чичо ги заварили им го натоварил"... Оркестър Изумруд - влеико парче
http://veselba.kafence.com/bg/image/39148
hope
Хубав ден. Разходка на снега. Вчера цял ден ме боля десния крак. Ужасно беше. Май съм го претоварила.
eyankulov
гррррррррррр. инсталирам си аз adobe SHIT suite и изведнъж компа се ресна. Възможно ли е това да е в следствие на продължително натоварване на с-мата???
nickname778
След доста тежкия филм, мисля да продължа филмовата вечер с нещо разтоварващо - комедия например. Да ми препоръчате нещо ?