Търсене на постове: традиция

Цветелин Павлов
sentinel
По стара традиция Русе отново е най-горещия град... По стара традиция, най-хубавото възможно място при 40 градуса на сянка е площада пред съда ...
stefcho
stefcho
@Serjo, за франсетата не е нищо очудващо. те си имат традиция на слаби първи мачове, плюс, че не са и кой знае колко силни.
1212750782579747.jpg euro2008
Традицията е против Чехия утре
http://euro2008.sportni.bg/?tid=40&oid=2500358
Костадин Костов
hippers
Снощи по традиция получих към 4.00h MMS от Митко със запис на "Луда по тебе" от дискотеката ... :D :D
Mariyan
@iliancheto това е традиция, бира и чипс преди спане!!! Но пък за пръв път виждам и момиче да го практикува 0.o :]
хриси
Hristinche
Браво свежарите.... това спокойно може да се превърне в традиция :)
Страница: 2 3 4 5 6

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата