bgdn
Аз когато видя нов бъг във 123...
mitternacht
Из новините - сняг, Армагедон, пътища затворени, циркове... Тук, както винаги времето е наопаки - малко поваля дъждец вчера за да разкаля. Вече изсъхва...
notexist
Едно време снегът през март беше нещо съвсем нормално. Сега е чудо невиждано, оле боже, на кой да се молим, времето е страшно, беги от тука!
dandelion
Най гадно ще ми е да си върна служебния айфоун понеделник. Да се надяваме 1+1 няма да ме разочарова като primary телефон
dandelion
Пък стискайте ми много палци за следващия час, пък
bgdn
Как да си хакнем Edno23 за 5 минути? Бързо, лесно, вкусно!
http://peter.nikolow.me/hacking-edno23/
bgdn
Как можете да откраднете всички мейли от 123 на регистрираните потребители? Много лесно! До няколко часа ще е налична статийка по въпроса
notexist
Що не банвате потребители, които пействат коментари с над 200 символа? В смисъл не се ли брои като спам, нещо против правилата, ала бала?..
събота не е създадена за работа
Mar 21 2015, 14:12хахахах, в офиса съм само аз
и трябва да пиша тъпа документация (puke) 
Mar 21 2015, 15:20ми като сте се излъгали да ходите, така ще е
Mar 21 2015, 15:40Аз дойдох, за да не си пускам отпуска
пък и съм на работа от 10 до 15:00
и общо взето ми е все тая след като се успах с близо час 
Mar 21 2015, 15:41хаха, е, да, така е приемливо
Mar 21 2015, 16:12