tedo92
как винаги се стига до тук!? КАК!?
likeachihuahua
защото всеки сайт се нуждае от тийнейджърка със съмнително психическо състояние да пише в пет и половина сутринта
Chocolate
все още се колебая дали пак да отида на събирането на родата, поне да имам кво да вечерям, или да си остана тук и да си денсам на рок музика, но без храна ;d
Chocolate
голяма част от родата от бургас се е събрала тук и за мой късмет у нас се пада да спи точно кресливото тригодишно с техните. funfunfun.
Geri
тука един фр иска да се рег. а не може - защо така ....
coolpuppy
Ако обичате кавъри, ще ви го оставя ей тук..
Стой си там... недей да идваш тука. Гадно е.
Sep 12 2012, 09:41тру стори :/
Sep 12 2012, 09:46