notexist
Егати шашавия сън сънувах о.О И все пак искам да се сбъдне част от него! ;д
notexist
Шибания филм със самолета е зловещ, когато ти се разкарват и мушички по екрана, освен всичко останало.
dandelion
В Холандия като си върнеш пластмасовата бутилка в магазина и ти дават 10 цента. Наши българи какво направили ... Носят бутилки от България където не плащаме
dilana
Не мога да се логна на лаптопа защото не иска да ми напише буквата О...
dilana
Ама възможно ли е да е толкова тъпа ;с
notexist
Мисля да си купя таблет, нещо за не повече от 150 лева. Че днес не съм писала поезия, ама цял ден кръстословици.. Трябва ми занимавка.
mitternacht
Am I the only one, който няма профил в linkedin?
notexist
Бе и Пазителите на Галактиката се оказа готино филмче. Костенурките обаче все още водят в класацията.
Тъпото е, че най-много харесвам Дейвид, но епизодите на Мат намирам за най-яки.. ще видим как ще е с Питърчо
Sep 15 2014, 13:45Дейвид и на мен ми е любимеца. Епизодите с Мат бяха яки само заради Ейми. И сега спътницата също играе голяма позитивна роля в харесването на новия доктор.
Sep 15 2014, 13:47Жалко, че щели да я махат по Коледа
Sep 15 2014, 13:47spoileeeeers
Sep 15 2014, 14:03гледах епизода listen
много добър. И въобще епизодите до момента са много много добри. Малко по-тъмни, но ми харесват
Sep 16 2014, 08:51