mudisoft
що никой не ми беше казал, че инстаграм е толкова тъп апп :| или щото е за андроид е криво..
eMkyyy
Започваме годината с 5 километрово бягане по плажа и правилно ядене.Дано така да издържа цяла година.
Bobdweller
Някой помни ли страницата във фб "Нека тази обелка от картоф има повече почитатели от всяка чалга звезда!" и има ли идея защо я няма вече? :/
LoveCappuchino
ей значи ... много хубави жени сме българките!
Ducky
Самообвинявам се, че постъпих правилно.. :Д wtf..
Добрите момчета скучаят също
Jan 19 2013, 22:07Тъпото е, че си мисля, че е петък вечер.
#fml
Jan 19 2013, 23:26Важи за всяка вечер
Jan 19 2013, 23:40