pacopetkov
Kоя е най-идиотската история, която ти се е случвала в градския транспорт? (въпроса е краден)
Ourz
Абе верно ли в тъпия iTunes като смениш компютъра или преинсталираш и ти отичат всички апове и не можеш да синхронизираш в обратен ход от айпода на компа?
notexist
добре де, защо не разбират хората от намеци вече? толкова ли са затъпели?!
Sinbg
Виж екстравагантните обувки на Камелия – уникален модел на Dolce and Gabbana от сатен и на платформа. Лукс за всички сетива и за стъпалата – само в Sin.bg
http://sin.bg/obuvkite-na-kamelia-luks-ot-dolce-and-gabbana
pacopetkov
Тръгнал един да бъде тъп...и айде всички след него!
notexist
Имам голям проблем. Спи ми се. Ама ако заспя сега, ще се събудя след два часа и цяла нощ ще съм бууубубухал... Ако пък не си легна, не знам кво ще стане ;д
engise
Ето заради такива нещастници в днешно време не можеш да си кажеш реалната цена за труда без да ти се изсмее клиента в лицето и да си тръгне
http://gepi.bg/offers/IZRABOTKA-NA-UEB-SAIT-ILI-ELEKTRONEN-MAGAZIN-SA...html
В претъпкан градски транспорт да ни направят забележка че говорим много
Дори кондукторката се разсмя 
Nov 29 2012, 14:54Хахах, беше с бившия ми и един негов приятел... Скараха се с кондуктора за билетчета, а после и един циганин обиди кондуктора, че е циганин
Nov 29 2012, 15:47Някъв почти преби контрольора, даже слезе с него от рейса и след това се гонеха навън. Пълен цирк.
Nov 29 2012, 15:55Кондукторката ми направи забележка,че ми е силен парфюма и даже ми даде приятелки съвет да си слагам по-малко,защото ще си предизвикам алергия хахахахх
Nov 30 2012, 00:23И веднъж студенти по медицина ме зарибяваха като ми обесняваха как издутината на ръката ми всъщтност трябва да се оперира,с което успяха само да ме изплашат..
Nov 30 2012, 00:26