pacopetkov
В будка: "Имате ли списание Про-Рок?" ... "Не, имаме само в-к Врачка"
notexist
Огладнях и почнах да си мисля как да сготвя лазаня и тъпите кори от къде се купуват?!
ISIC
Възползвайте се от намалението което е възможно да получите с ISIC карта и изживейте едно лудо лято в Закинтос. Повече информация за отстъпката и информация за
http://isic.bg/lyato-v-zakintos
dandelion
Весело.. Пристигнах в дубай, не ме пуснаха в страната и сега ще седя нз колко дни на летището докато ми издадат виза за 560?!?! Евро ... Тъпо начало..
notexist
и щото ни чака сто километра път, за тва ся чакай КАТ и разправии с тоя тъпак!
_e7
егати тъпото като не мога да заспя
dandelion
Колко е тъпо да знам, че близък на семейството ми човек има само 2 седмици живот.. Не може ли да няма пък за разнообразие такова нещо като рак на костите..
_e7
От много време не пия алкохол и вече почнах да мисля сериозно какво да правя с живота си. ТЪПО МИ ЕЕЕ
BurnX
Рапърът 50 Cent постъпи принудително в болница за да се подложи на оперативна намеса.Все още няма официална информация от агента на звездата до медиите ..
http://www.izvestni.info/2012/05/50-cent.html
na sushtiya vupros sa mi otgovaryali s "ne, no imame vestnik Orakul"
May 30 2012, 19:07
May 30 2012, 19:08ми то да им сереш на тъпото име.. "про-рок" дафък
May 30 2012, 19:15