Добър ден, ето новият ми сайт за дизайн, вижте го и дайте мнение, съвети, критики и хвалби http://www.twoaliens.com/ ще се радвам да видя какво е вашето мнение.
Няма такова нещо като "хората зад edno23". По мои наблюдения, скормни, edno23 съществува заради хората вътре. В този смисъл - всички са "от" и "зад" edno23.
А пък хейтът, тази чуждица, би спрял, ако се изкорени на народопсихологично ниво, което, струва ми се, е невъзможно. Когато има сблъсък на различни характери...
съвсем редно е да прехвърчат искри. Уви, обременени сме от самото ежедневие, на което edno23 е своеобразна реалия. Не правете от мухата слон, хора. Мир.
Да де, ама то си зависи и за какво ще използваш сървъра. Ubuntu server е прекрасен за много цели - локално ftp, irc вътрешна мрежа...но не и за production...
И нека предизвикателството започне сега 16 дни, за направа на нова версия на един клиентски сайт - deadline 6 юли ! А имам още 1 проект, а и трябва да уча =]