eddy
у, колко ужасно, решаваш да си купиш нови обувки, за да ти стане хубаво на душата и кво - нищо не ти грабва окото, ама какви сетивни органи само...
Ducky
Не знам кое е по-гадно, че не съм спала или, че не мога да заспя заради ужасното си главоболие. И в двата случая извода е, че не е хубаво човек да прекалява...
notexist
Хаха, ебаси яката реклама :Д
belushka20
Хора засрамете се, я дайте някви по-нормални постове бе!! Да, карам ви се!..... Ко? НЕ!
bgdn
"...Сякаш ПС юзърите живеят на някаква ужасна мъчителна планета ..."
alish
Отивам да спя. Ще ми трябват тапи за уши, защото явно в Люлин има някакъв доста сериозно озвучен чалга концерт.
belushka20
Да си намериш добър сутиен, когато си с големи гърди е по-трудно отколкото да си намериш добър мъж.
SaTaSi
Понеделник вечер се прибрах в 10:00. След това ни извикаха в 02:00 и работихме до 06:00 и най-тъпото е, че дори не успяхме да го спасим.. Кофти почна седмицата
blacksnoopy
Nokia Lumia 1020 - 1600лв
Aми човек - баня бе
Sep 15 2013, 20:05@pacopetkov и аз, и аз
баня, ама много изморително е това къпане
особено частта с шампоана, оххххх 
Sep 15 2013, 20:10Знам
Ама ко да прайш.. Аз съм купила един страхотен шампоан и съм ужасно доволна. И лесно се нанася
Пък и да ти кажа не се занимавам толкова..
Sep 15 2013, 22:22по принцип не й правя никакъв грууминг само я наресвам там и я оставям да си изсъхне
поне да е чистичка 
Sep 15 2013, 22:23Ако вънка е било нещо локви и се е омизерила й измивам коремчето и лапките и пак е същата работа. Ама шампоана е 6. 14 лв дадох за него ама си заслужаваше
Sep 15 2013, 22:24