"Правителството на Русия стартира проект за забраняването на готик и емо модата в училищата." То това е супер, но такава забрана ще влоши нещата у децата.
Спи ми се ужасно защо в болниците и училищата няма възглавници по яволите?! Поне папках яки патешки сърчица с пържени картофи ммммммммммммммммммммммммммммммм