Търсене на постове: училища

Стефан Митев
Rx-Ende
@Angelo Поне ще ни управляват ефикасно, хубави училища и всеки офис - с поне по един от ония бобени фотьойли :D
Ив
rhea
"Правителството на Русия стартира проект за забраняването на готик и емо модата в училищата." То това е супер, но такава забрана ще влоши нещата у децата.
Надя
samotnata
Спи ми се ужасно :( защо в болниците и училищата няма възглавници по яволите?! Поне папках яки патешки сърчица с пържени картофи ммммммммммммммммммммммммммммммм
Blagomir
Младежта по училищата гледа само impulse.bg и нищо друго не ги интересува :)
RuuL
@blacksnoopy на всеки му харесва си стоим в кафетата ако не са тия училища ламура ще умре от глад
GaN
_GaN_
@Mariyan То е заразително. С малко напън ще им набием в главите на ония айдъли и брадъри по училищата за какво иде реч :) Надеждата крепи човека :)
GaN
_GaN_
Ще да учим ли български след време в училищата или не ще да го учим? Това е въпроса! :(
Страница: 3 4 5 6 7

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата