sown
Фейсбука на новия Скайп доста ми товари..
FromTheInside
Боже чух песента за Фейсбук, този свят хептен се шашна...
sandprince
WTF??? чалга песен за фейсбук????
FromTheInside
И фейсбук е на мнение, че трябва да си направя агенция за запознанства!
silia
Да видим колко хора ще се вържат че вече съм с лилава коса от снимката във фейсбук...
sandprince
странно, фейсбука нещо не ми зарежда.. о.О
svetoslav
Я виж ти ... в чата на фейсбук вече вместо име излиза снимка ;]
Georgieff
Някой да си има случайно представа, защо така някой приложения в фейсбук не ми се отварят от всички браузъри...гледах в профила си, но нищо странно...грешка 324