Goldy
connections във фейсбук са ужасни. преди можеше да видиш интересите на някой с иконки, а сега като му гледаш профила всички страници са с само текст...
gogata2427
Деа,аз къде нема време да си наглеждам кокошките у фейсбуко,та то 'неска номера прави..
sandprince
днеска фейсбука ту умре, ту са съживи...
sandprince
ееее хубаво де...p2p конфенренция, ОК, ама трябва ли да ми наводнявате потока със постове за нея. Лектора кихна, давай да го шернем във туитър и фейсбук
alish
и качвам някакви снимки във фейсбук... нищо че са маалко стари.
sickornot
if websites were people .. особено ми хареса момчето за майспейс иначе тоя за фейсбук е чист гей ;] ;]
t0m3kk
От Пловдив до Пазарджик... едно и също (dull) само ме пита, защо не съм си вдигал телефона, не съм й отговарял във фейсбук и скайп... тъпа ра'ота..
t0m3kk
Дори и във фейсбук...! Не може всички да са ти приятели!
Sham
Някой тук може ли да създаде апликация във Фейсбук? Но не с готови компоненти,а изцяло собствена.Имам предложение.