blacksnoopy
Агетират ме за няколко концертчета в Англия, ама май не ми се харчат толкоз пари
Ducky
Днес имаше прожекция на един независим филм в училище за живота на прекрасния български аниматор Антоний Траянов. Беше толкова вдъхновяващо! (:
pacopetkov
Какво си обещавате на себе си за 2013 г.?
tedo92
Аре, и Elevation идва. Само не знам дали с толкова много фестивали няма промоутърите да съжаляват накрая..
dandelion
Няма да бъда декан на Бали... от 14 кандидата бях в топ 2, но другия имал 6 години опит в образователната система и моя практически опит не стигал..shit happens
rups
Хмм.... много искам да излизат вече headliner-ите на фестивалите през лятото, за да си знам дали ще ми трябва една торба с пари, или ще мина тънко
по добре тези пари ги изхарчи за маратон на който искаш да отидеш. Тези 3 банди ще свирят на много фестивали, при това в доста по-близки страни.
Oct 24 2015, 00:11Sabbath ме вълнуват, че са на последно турне преди да умрат, във Виена може би ще ги гледам. За другите две банди не ми пука особено
Oct 24 2015, 13:48