svejo
Тази година, в разгара на лятото, в Созопол, ще се проведе IV издание на ММФИ (Международен младежки фестивал на изкуствата) "Музите".
http://svejo.net/home/link_summary/188635-Mejdunaroden-mlad...vata
Goldy
Страхотен салса фестивал в Атина. Жалко, че нямам партньорка или поне ми се иска да отида да ги видя.
http://zabavse.com/cs/event/2008/todo-latino-salsa-festival-athens
blacksnoopy
@Bibcho И аз се занимавам с нар.танци. Преди 3 години бяхме на фестивал в Турция и тогава видях за 1ви път грузинците. И то някаква нац.академия. Страшни...
pesho
Yeah!! Uroci.net, по чийто редизайн работих, е спечелил награда за най-добър сайт в категория Знание на медийния фестивал в Албена. Добре свършена работа, а ?
http://2008.bwa.bg/bg/winners
beggins
върнах се от фестивала "Морски струни" в Несебър и качвам най-добрите неща, които се изпяха там - цък.
http://youtube.com/profile_videos?user=poetiskitara
Chukche
Хайде всички на see me... фестивалът!!!
ivdimitrov65
Ще връчвам награди на Международен фестивал за детска песен и театър "Лачени обувки" утре в Берковица