Ducky
Днес имаше прожекция на един независим филм в училище за живота на прекрасния български аниматор Антоний Траянов. Беше толкова вдъхновяващо! (:
Ducky
Окончателно е, практиката ще я карам като помощник координатор на фестивала "Черната кутия". Започвам края на април месец. Нямам търпение! (:
http://www.blackbox-fest.com/
Ducky
Мамка му! Wake up фестивала в Куклен съвпада с датата на Фестивала на цветовете... Как гадно са го измислили само! -.-
Ducky
Купих си днес билет за Фестивала на цветовете! Фък йеа! ^_^
Ducky
Излезе датата за Фестивала на цветовете. Ще бъде на 21-ви юни в София. Нетърпеливо го очаквам. (:
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1743....jpg
Ducky
То не било лесно да си намериш практика. От фестивала "Черната кутия" все още не са ми отговорили на имейла. Надявам се да не кажат и те, че вече нямат места.
Ducky
Планира се фестивал на цветовете през 2014-та в София. ^_^
pacopetkov
Какво си обещавате на себе си за 2013 г.?
Намерих и трейлър на филма. http://vimeo.com/86823272 Може би ще го дават по БНТ1, но не съм сигурна.
Apr 09 2014, 22:00а, яко! ако засечеш филма някъде из нета, ще споделиш ли?
Apr 09 2014, 23:50О, разбира се! Но казаха, че ще го пуснат след 6-7 месеца, защото искат да участват с него по фестивали първо.
Apr 10 2014, 08:33