joronedelchev
Отивам на фестивала на мисловните спортове в "Принцес" да играя шах.
aninko
Сетгес е испански град на около 35 км югозападно от Барселона , известен в цял свят със своя филмов фестивал и карнавал .
http://www.posveta.eu/gradove/412
tedo92
Е па това ще е фестивалът тази година!!!!
CECOOO
SlipKnoT в България на Sonisphere Bulgaria 21.06.2011 - им серя ! Точно тогавав ли!!! Чакам ги от 7 години и един път да ме няма тук и те тогава...
http://bg.sonispherefestivals.com/
CECOOO
Бе резултатите от оскарите са доволни.. Сега само остава да изгледам The Kings Speech и всичко ще е ок
Miles
страхотен филм,участващ на фестивала в Сънданс за миналата година
http://www.youtube.com/watch?v=jjK-szKfGFQ