@Method-X само за фън-а ще си купя хостинг и ще си спра джава скрипта на браузъра и ще им пускам съпорт тиекти докато ми оправят джаваскрипта на сървара
@mireto хаха!успех тогава аз обаче намирам подобни занимания за интересно предизвикателство. обяснявал съм елементарни неща на крайно неграмотни хора и е фън