Drake
Трябва ми някой който разбира от Хардуер и Софтуер !!
Fipo
тошибата започна да замръзва... при налична хардуерна рам памет 1.5G тя е заела 2.35G ... що за нахалство !?
laptop
Търсим си хора които да са част от екипа ни. като имат интерес в писането на новини свързани с хардуер.
http://news.laptop.bg/?p=497
Hamaelleon
Станал съм доста по-непретенциозен по отношение на хардуера, за разлика от едно време, когато асемблирах компютри.. този даже ще го взема готов и
Snejka
Бях на интервю за работа преди 3-4 дни. Естественно не съм одобрена, нямала съм шофьорска книжка. е, дано одобрения рбира от хардуер и счетоводство
bbonev
Кафенце и после до банката. Следва кратка справка за цените на видео картите и може да се обзаведа с малко нов хардуер. Само се чудя де да ги изхарча тез пари
yordanoff
И все пак не ми се вижда нормално: (снимката). При положение, че default-a (на който бях досега) не е този. Хардуерно е?, щото и на другия компютър има проблеми