Търсене на постове: хип

Теодор Георгиев
tedo92
аз... аз... аз... нямам думи. :)
Psychopath
Абе освен участието на Cypress Hill на Elevation в Разлог, ще има ли нещо друго интересно от хип хоп и рап сцената, което ще ни гостува докрая на годината?
шУс!
notexist
нета ми е хипер бъгав :Д сигурно щото го изкритикувах в блога ми :Д
В. Сотиров
sown
На drum and bass парти или на килата & young bb young...парите едва ли ще стигнат и за двете
Симона
485px-HipsterParty.jpg MONster
никога няма да сме достатъчно hipster за тях ;D
В. Сотиров
sown
От стари хип-хоп песни се пренесох в дълбините на Cradle :X
Светослав Стоянов
svetoslav
Реших, че след като има група за ретро чалга трябва да има и за Old School Hip-Hop :)
В. Сотиров
sown
Кафенце + хипхоп радио The Beat :) + бело виктори (ъфкорс)
http://radiotuna.com/
Мария
CIMG6797.JPG kimmie
един пич ,който @Method-X ще тагне, @Method-X и аз на хип хоп оувърдоуз :)
bekyarov
Живей един път, но както трябва, слънцето няма цяла вечност да те радва.Граби със шепи, обичай всеки.Края не тежи ако дните ти са леки!
jnerdd.PNG yordanoff
Докарвам го нърд, а :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
кхъм кхъм .. моля ви се... на какви неща ни учат от енциклопедиите .. :D:D:D:D
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B7%D0%B8%D1%81
Цветан Величков
CECOOO
Чак ти се иска да се върнеш в ония години и да пътуваш с хипи бусчето пълно с трева и да го слушаш
Мария
kimmie
Такааа в събота съм във Велико Търново така,че чакам някой да ми каже какво ще става вечерта преди партитоо ;)
Георги Цветанов
Screenshot.png t0m3kk
С @sown малко се ебаваме из :D
Страница: 10 11 12 13 14

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата