Psychopath
Абе освен участието на Cypress Hill на Elevation в Разлог, ще има ли нещо друго интересно от хип хоп и рап сцената, което ще ни гостува докрая на годината?
notexist
нета ми е хипер бъгав :Д сигурно щото го изкритикувах в блога ми :Д
sown
На drum and bass парти или на килата & young bb young...парите едва ли ще стигнат и за двете
MONster
никога няма да сме достатъчно hipster за тях ;D
sown
От стари хип-хоп песни се пренесох в дълбините на Cradle :X
bekyarov
Живей един път, но както трябва, слънцето няма цяла вечност да те радва.Граби със шепи, обичай всеки.Края не тежи ако дните ти са леки!
CECOOO
Чак ти се иска да се върнеш в ония години и да пътуваш с хипи бусчето пълно с трева и да го слушаш
смени си аватара :Д
Apr 10 2011, 22:00що?
Apr 10 2011, 22:01щото е хипер гейски
Apr 10 2011, 22:03
нууб.
Apr 10 2011, 22:23е виж кво е, все едно е играчката за спане на някой такъв :о ... и е някво криипи :о
Apr 10 2011, 22:30