Търсене на постове: хип

-=*****=-
1282173646656761.jpg mitternacht
Не е ли ултра-мега-хипер сладко?
Peter Nikolow
bgdn
@shimamoto "Рапъри-квази-хипстери с криза на идентичността." единия от коментарите... за повече информация питай @blacksnoopy
В. Сотиров
sown
@blacksnoopy това е хипер яко ! :P
http://blacksnoopy.edno23.com/view/post:810889
Millita
Millita
@aftercollabz е какъв е смисълът да има хубав Бг хип хоп, когато трябва да го търсиш за да разбереш, че съществува. с гадната музика се представяме навън.тва е.
Александър
aftercollabz
@Millita ем виж ся, работата е там, че си си пуснала The Noise :) ако чакаш там да чуеш хубав бг хип-хоп... нема да дочакаш.
-=*****=-
mitternacht
Аз... ще стана хипи! Секс на поразия, дрънкаш си на китарката, вмирисваш се като МЪЖ, желаеш световен мир и любов... к'во повече му трябва на човек! :D
Александър
aftercollabz
@Millita какво имаш предвид под "български хип-хоп песни" ?? изброй ми примерно 3 песни.
Millita
Millita
защо българските хип хоп песни и клиповете им са толкова гнусни?
nacholibre
@coolpuppy ок, ако го гледаш пиши мнение, но според мен ще е хипер тъп.
Конна база ПериВолас
webdesign
Конна база ПЕРИВОЛАС - уроци по езда, конни състезания, хиппотерапия, почасова езда, спортна езда, конна езда, http://bit.ly/drIEyo (via @svejo)
В. Сотиров
sown
Слушам едно мн хъръбъ радио, 4Elements хип-опец :) Доста , доста добри парчета въртът там...
Georgieff
Като хипнотизиран съм...стоя и гледам в 1 точка...поне минимум по 20 минути...и си мисля за 1000 неща...и все повече и повече се умислям...и така :D
Георги Марков
technomobile
http://teenews.eu/?p=1746 Българският хип хоп е на високо ниво | Teenews.eu
Петкова
1278352724155941.jpg Petkova
" Бракът - това е треска , която започва със горещина, а завършва с хлад. " Хипократ
Георги Динков
gogata2427
С днешната тренировка приключваме тази седмица,отново хипер-дрипер доволен,че нямам сухо място по фланелката. :)
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата