pacopetkov
Трябва ми подарък, нещо като сувенирче, до 5лв. Идеи, предложения?
arogantni
И аз страдам от синдрома да си се представям с булчинска рокля още след първата среща и едно от 53-те ми хобита е да измислям имена на бъдещите си деца.
kregma
Блъсканица пред Ялта:> Излезе Играта следват безсънни нощи:> Интересно е как разни хобита събират на една маса хора който нямат ама нищо общо много весело:>!
@dandelion, верно си е.
@mitternacht, бачкам си, ама последните две седмици съм отпуска. 
Dec 20 2013, 14:28Aaa, то заради това
Щото съчувствието трябва да получаваме ние, които не бачкаме...
И не правим нищо, всъщност.
Dec 20 2013, 14:39А тея дето бачкаме по 70+ часа на седмица не може ли и за нас малко съчувствие
Dec 20 2013, 15:03@dandelion Щом е тъжно да си grown up, трябва отново да станеш attention whore
Dec 20 2013, 18:25Добра идея @War1an
Dec 21 2013, 08:19