Търсене на постове: хоп

ameli
Дъжд, чай, хип-хоп, пържени филиики с кашкавал и сирене.. кой иска да будува с мен ? :)
-=*****=-
mitternacht
...никак последното) Слушам метъл, но слушам и електроника дори психарии (трип-хоп, габа).Кефя се и на.... Вагнер и на Стинг примерно. Шанта'а работа :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
чатам си с непознати хорица .. и хоп един българин :)
Георги Марков
technomobile
http://teenews.eu/?p=2642 Dem Divas с нова зала за хип хоп | Teenews.eu
Ally
alish
"питаха за теб тази вечер!" "кой?" "василчо и лучия." "кои са василчо и лучия?" "психопата и червенокоска, от йогата" "така кажи де..."
Мила Цветкова
Milady
@MvPvg Цяла седмица анонсираха, че в събота (снощи) ще дават филма "Bad Company" с уч. на Антъни Хопкинс, а пуснаха този: http://www.imdb.com/title/tt0112443/
Мила Цветкова
Milady
@bgdn той че играе, играе, ама има един друг филм със Самюел Джаксън със същото име и те пуснаха него, при положение, че бяха обявили онзи с участието на Хопкин
Мила Цветкова
Milady
Възможно ли е от Нова ТВ да са толкова зле, че да си объркат филмите? Анонсират един, пускат друг..Тъкмо се бях настроила за хубав филм с Антъни Хопкинс...
Георги Цветанов
1283296103674671.png t0m3kk
Просто рожденният ми ден започна мега здраво... влизане с взлом вкъщи като ме будят Антония и Лилка, излизам отвън да забера и Чипса и хоп - Тортааа :D
Георги Цветанов
1282923974917623.png t0m3kk
@sown хоп :Р
BE PREPARED!
1282196312895086.jpg coolpuppy
Ммм успах се. Добро утро. Хапвам овесени ядки с млекце и ще се оправя и хоп на плажче с Ваня (евентуално Луко и Иво ще ни придружат ). И тува са В и Л:
R3sp3k7
Хоп хоп прибрахме се :P :D
LiliyaDianova
днес го гледах и не ми хареса :/ заради това, че дава надежда, а после нищо. и двамата умират. а онова малкото така ме плаши, егати психопатчето :D @sown
nacholibre
@kypidoncheto да, психопат съм
Огнян
kregma
Хоп я да мръдна леко :> Да се види , че има някой някъде там зад този потребител :>
Страница: 9 10 11 12 13

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата