alish
"питаха за теб тази вечер!" "кой?" "василчо и лучия." "кои са василчо и лучия?" "психопата и червенокоска, от йогата" "така кажи де..."
Milady
Възможно ли е от Нова ТВ да са толкова зле, че да си объркат филмите? Анонсират един, пускат друг..Тъкмо се бях настроила за хубав филм с Антъни Хопкинс...
coolpuppy
Ммм успах се. Добро утро. Хапвам овесени ядки с млекце и ще се оправя и хоп на плажче с Ваня (евентуално Луко и Иво ще ни придружат ). И тува са В и Л:
kregma
Хоп я да мръдна леко :> Да се види , че има някой някъде там зад този потребител :>