Rx-Ende
Психопаат / Аз съм тая гад (е много ясно бате)
ladyjoana
предложете ми хубави хип-хоп тракчета
alish
...като се замисля детето беше леко психопатесто но деъм, беше. много. умно. O.o
pesho
Галерията на Cantwo в сайта на StickUpKids е ъпдейтната. Баси психопата е тоя. Няма такъв.
http://www.stick-up-kids.de/html/writerdetail.php?writernam...ntwo
alish
о йеъ... през декември за първи и вероятно единствен път ще си купя хип хоп албум.... наистина.(и ще ходя на хип хоп промо парти йеъ....) xD