sown
На drum and bass парти или на килата & young bb young...парите едва ли ще стигнат и за двете
Milady
The Rite. С Антъни Хопкинс. Дано да не е боза ☠
sown
От стари хип-хоп песни се пренесох в дълбините на Cradle :X
bekyarov
Живей един път, но както трябва, слънцето няма цяла вечност да те радва.Граби със шепи, обичай всеки.Края не тежи ако дните ти са леки!
sown
Как е на английски, "Котката скочи в басейна и се удави?" - The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more мяу мяу
Сигурно и други dnb партита ще има. Нз..
Apr 04 2011, 22:06Килата иначе пуска як хип-хоп (неговите "песни" са шитави)
Apr 04 2011, 22:07