@aviatrix ми щото в момента ползвам 12 хостинга + 2 dedicated servera (току що отделих 10 минут да преброя). Искам да спестя малко разходи и да купя reseller.
@sandprince за това е долу писна ми всички в скайпа ми се изредиха да кажат че хостсеан е паднал. Е worldsteam е паднал, няма какво да се направи. 1 месецфри