@Forsi, а пък и наградата е от SuperHosting и е домейн + хостинг за 1 година до колкото си спомням и някаква минимална награда + "сертификат" за участие ... -_-
@alex95 Банерите не се вързват с дизайна на сайта и стоят грозно така. Направи и ако искаш да се показва банера на хостинга, който сървър се използва в момента.