Търсене на постове: хост

E-uroci
@lam3r4370 за сега съм доволен от услугите на суперхостинг и може би за следващият месец ще си взема хостинг от тях.
E-uroci
@lam3r4370 домейна ми е там и до месец два сигурно и хостинга ми ще е там.
lafchee
@samotnata по lafchee.eu още не сме го пуснали сега работим усилено и е време за сън... ще издам,че се погрижихме за хостинга може би до 72 часа ще е онлайн
E-uroci
@lam3r4370 сайта не е разположен на български хостинг.Преди няколко седмици сайта беше на безплатен хостинг.Сега е на FatCow. ;)
http://www.fatcow.com/
E-uroci
Поради технически проблем с хостинга днес сайта ще е офлайн.
Георги Динков
gogata2427
@lam3r4370 Не можеш да си сигурен , все пак т'фа е хостинг.. :D
http://www.1gb.bg/forum/index.php?showtopic=173&hl=
Александър
RadioFIX
Има временен проблем с сървъра на който се хоства радио FIX но се очаква утре до обяд проблема да бъде отстранен и да сме отново на линия !
Георги Динков
gogata2427
@R3sp3k7 @BUSTTER Те ше ги приемат по-сериозно ама аз от личен опит знам колко хора търсят смс хостинг , е такива кат' нас дет няят пари по картите :D ...
Георги Динков
gogata2427
@R3sp3k7 Във една хостинг компания не може да няма грешка , все пак това са машини , всичко може да се случи , за това си има отговарящи ;) ...
Йордан
leader
Абе я кажете някой файлове хостинг над 10 MB да кача един .rar архив :)
Георги Динков
gogata2427
Един тръгна да ме лъжи , че си държи сайта на локалхост ама в същото време кат' даде грешка и ме праща в 000webhost... :D:D:D
Георги Динков
gogata2427
@HostSean Хайде честито и да Ви върви по вода хостинга :)
Стилиян Стефанов
stylius
@x-man Мъдрим го още. Дори с нормални права обаче тая NextGEN галерия нещо се гърби. Ползвал ли си я на друг хостинг?
Страница: 36 37 38 39 40

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата