Ducky
Фестивала на цветовете. Беше невероятно!!!
Ducky
Мамка му! Wake up фестивала в Куклен съвпада с датата на Фестивала на цветовете... Как гадно са го измислили само! -.-
Ducky
Купих си днес билет за Фестивала на цветовете! Фък йеа! ^_^
Ducky
Излезе датата за Фестивала на цветовете. Ще бъде на 21-ви юни в София. Нетърпеливо го очаквам. (:
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1743....jpg
Ducky
Планира се фестивал на цветовете през 2014-та в София. ^_^
_e7
Какъв костюм да купя за бала? Утре съм щял да пазарувам.