Търсене на постове: чадъри

---------
NetCutter
@nplus действай като мене :) Аз чадъри не ползвам и не съм учуден когато се прибера вир вода :D
Гергана
Geri
Ааа-днеска като задуха един вятър,аз бях в Бавария и като започнаха навън да хвърчат чадъри,саксии и хартийки....много се изплаших :(
Страница: 1 2

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата