Търсене на постове: чаршафи

Гергана
Geri
отивам да разбутам чаршафите...сънчо започна да настоява... лека и сладки на всички будни и заспали :):P
шУс!
notexist
@nickname778 само чаршафите ;)
Георги
nickname778
@notexist да топлиш чаршафите и @man0l нали ;) ?
шУс!
notexist
лека нощ на всички.. аз заминавам да топля чаршафите :)
Drъnata
Dr1nata
Тая сутрин за една бройка да пометна! Такава температура имах, щях да си запаля чаршафите. Сега ми е едно такова смачкано...
stefcho
stefcho
еби мама му. пак дефектирах. от 1 час се въртя между чаршафите ..
Ив
rhea
Цял ден се местя като номад с чаршафите с лекции, лаптоп, два телефона,учебници, химикалки и кафета в търсене на тишина, спокойствие и светлина за четене.
Ив
rhea
Не ме свърта повече да пиша тия проклети курсови работи. Ще си взема "чаршафите" и отивам да чета в парка.
Страница: 1 2 3

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата