Търсене на постове: чудо

Дидо
Miraculous
@semprom Тоя уиндоус се скапва сам, ебати чудото!
Алекс
alex95
Без извинения към всички windows7 юзери ама това чудо съква от към звук отвсякъде. А тея enhancements само развалят още повече звука. И 4г рам за нищо ги няма
Ruslan Trad
Sham
@patblansh то не е спам,не е чудо :P
Георги Цветанов
t0m3kk
...едно време българският войн е бил чудовище, в днешно време военните се бият за водка търговище...
Иван Савков
sandprince
@Rx-Ende стига бе братле, тия просто не знаят как наистина да го подобрят. по бърз wi-fi ми набутали...чудо голямо, нема да гледам филми на него онлайн я...
semprom
@t0m3kk на какъв език е това чудо :d
Юлиян
yuliyan
Мишката, която търсих повече от 2 месеца преди време :) - намерих я - коледното чудо xD Мега доволен - разни допълнителни гумички, диск със софт :)
hurmaqny
@disappointed дизче, сигурно още не си намерила твоето коледно чудо... отиди се гушни при мама да видиш колко добре ще се почувстваш
Мирослав Петров
miro91
мхм чудо чудо, коднах си менюто на портфолиото, добре стана.
Теодор Георгиев
tedo92
Тъпизъм: - Каква музика слуша Бисквитеното чудовище от Улица Сезам? - Limp Bizkit. ~~~ Ок, трябва да си намеря хоби :D
Ангел
angelovarna
@svetoslav даже някои игри правят проблеми. Сериозно обмислям дали да не се върна на Виста...ама има толкова неща за местене,то не са пощи то не е чудо
semprom
Лелеееееее ебахти студа, ебахти чудото ... часовете по 20мин. ама всички пътя ... :D Супер ужасно е времето във Варна ... :(
Ally
alish
@tedo92 хахахах е да ама ама ама... виж че при тях вали гадовете им с гадове. пък тук само студ. гати чудовищно гадната зима. пък.(и и и аз само мрънкам :D )
Denis Zhekov
Snooby
@feronia само ако се случи чудо... хайде бе чудо, къде си точно сега (миналия път като те повиках дойде, не ме предавай сега) :D
Страница: 21 22 23 24 25

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата