eyankulov
Е аман от нахалници. До сега никой не ми беше изпращал съобщение, в което да ми казва да го добавя като приятел. Еб@си културата еб@си чудото (puke)
CBeTHaX
Разглеждам jQuery, най-накрая се хванах да го видя що за чудовище е.
yuliyan
hahahaha, чета си едно форумче, и по едно време намирам темата, която ми трябва, клик и "о чудо" -> Bandwidth Limit Exceeded xD
antubis
Windows Server 2008 може да се справи с 1000TB RAM памет. А помня времената когато 64MB рам си бяха чудовищно постижение.