hurmaqny
Прекалено много се афектирам от чуждите проблеми. А в момента ми иде да... забия юмрук някъде. -,-
t0m3kk
Като чувство, любовта ми е чужда, но държа да ми кажеш - имаш ли от нещо нужда... ;]
alish
~"нещо лудо направи ли?" ~"на турнето?какво лудо да направя?хааах"~"ми не се ли натиска поне с някой чужденец или от контингента?" хах...