Po3u
С маминка си направихме страхотна шопинг-ядене терапия днес и сега ще ходя да "отмарям" в еди-кое-си-заведение... Именници. Какво да ги правиш=)
Dr1nata
Малка шопинг обиколка. Прибрах се с нови дънки и една блузка
Melany
Шопинг мания ме е обзела. На къде без Интернет???
Nick
Рекламната система на sedem.bg е сервирала около 20 милиона банер импресии. Като за профилиран шопинг сайт със сравнително нова афф система не е толкова зле.
bubulinka
ох, днес си направих страхотен шопинг.
rhea
С майка изкарахме тежка нощ. 8 часа нямаше ток и всичко пищя в нас. Няма от какво да звъннем на повреди. И тя ме събуди да ходим на шопинг терапия. Имам си яке.
LiDSoN
м.... как вали ... а аз щях да ходя на шопинг ...
Joshua1985
Айде мина шопинга, ще попитате по-добре ли се чувствам. Ми не , по-зле ми е даже.пуу
Joshua1985
Днес е ден за шопинг и почивка.