Търсене на постове: шопинг

Ели
Po3u
С маминка си направихме страхотна шопинг-ядене терапия днес и сега ще ходя да "отмарям" в еди-кое-си-заведение... Именници. Какво да ги правиш=)
Drъnata
Dr1nata
Малка шопинг обиколка. Прибрах се с нови дънки и една блузка
Don't move. EXPLODE.
Melany
Шопинг мания ме е обзела. На къде без Интернет???
Ели
Po3u
Е, шопинг терапията днес сякаш помогна. Не че си купих нещо (една блузка), но 7 часа по улиците с приятелка винаги действат добре :)
Никола Павлов
Nick
Рекламната система на sedem.bg е сервирала около 20 милиона банер импресии. Като за профилиран шопинг сайт със сравнително нова афф система не е толкова зле.
Любомира Новачкова
bubulinka
ох, днес си направих страхотен шопинг.
Петър Илиев
pesho
Хубав шопинг тур направихме с @LiDSoN. Взех си класическите Adidas Superstar, дънки Invert и някъв суитчър. Не намерих мишка за тамагочито.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Бях на "шопинг" :) Оставих 110лв .. ей така. За 1 риза и обувки.
Ив
rhea
С майка изкарахме тежка нощ. 8 часа нямаше ток и всичко пищя в нас. Няма от какво да звъннем на повреди. И тя ме събуди да ходим на шопинг терапия. Имам си яке.
Мира
mirka
добро утро! :) днес е изключително подходящ ден за шопинг ;)
Георги Гърдев
1216040706748672.jpg GeorgeSG
Резултатът от шопинг-а ми: Форт "Гърдев" :D
Лидия
LiDSoN
м.... как вали ... а аз щях да ходя на шопинг ...
Joshua1985
Айде мина шопинга, ще попитате по-добре ли се чувствам. Ми не , по-зле ми е даже.пуу
Joshua1985
Днес е ден за шопинг и почивка.
Владимир Комаров
Hamaelleon
Днес трябва да изработя едни кинти за да компенсирам поне частично похарченото вчера с шопинг и излизане вечерта:) Лека и спорна работа днес на всички работяги!
Страница: 2 3 4 5 6

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата