Търсене на постове: щастие

любака
lyubaca
Женската логика, се отразява силно на мъжката психика!
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Честита баба Марта. Весел имен ден на именниците, а на останалите много здраве, щастие и успехи :)
hurmaqny
Само аз мога да си купя сутиен, който да ми е хем голям, хем малък.
Нона
Nona
Чудя се защо хората сами бягат от собственото си щастие. :|
ейми понд
lemondrop
Ако светът беше честен, сега щях да спя, не да пиша, понеже утре имам изпит. Но не. Сън няма да ме лови, когато трябва. :|
dani4ka
човек с усърдие може да си дефлорира химена на щастието, природата е решила с трудност да се прави всяка нова копка, но изкопана вече веднъж връщане няма.
Воланд
eagle
Откакто назначиха новото ТРЗ, всички идваме на работа с половин час по-рано.Предпочитам да подранявам, отколкото жена 2.05 висока, с мускули, да ми крещи.
Георги Динков
gogata2427
Става ми ного криво като прекъсна наш'те..
Симона
IMG_1276.jpg simsy
моят ден започва доста раничко с работа на закуската в хотела :) За щастие, колегите там са страхотни, и в повечето случаи не усещам кога минава времето :)
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
честити ми .. *17* години ... мамка му,времето наистина минава много бързо.
System
edno23
Честита нова година! Много здраве, щастие и любов!!!
Plamen Petkov
New-Year-2012.jpg pacopetkov
Нека да посрещнем 2012 незабравимо и прекрасно, да си пожелаем здраве, щастие и повече поводи за усмивки!
gg04
"Щастието не е нищо повече от добро здраве и слаба памет." Алберт Швайцер
Sin.bg
Sinbg
Поп фолк певицата Анелия е претърпяла катастрофа на Коледа вечерта.Инцидентът се случил на път за участие към Русе и за щастие изпълнителката се разминала само
http://sin.bg/anelia-ocelia-v-katastrofa-na-koleda
Мариян
MKaragyozov
Един добър руски виц: Запознах се с момиче, но родителите й са против нашето щастие - искат да се оженим... :)
Страница: 7 8 9 10 11

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата