Търсене на постове: .NET Framework

Micro23
micro23
@axeny инсталирай си .net framework 3.5 SP 1
http://download.microsoft.com/download/0/6/1/061F001C-8752-4600-A198-....exe
Вергил Пенков
VPenkov
@Method-X не, аз си имам мой framework, но ако не ти харесва Зенд мога да ти препоръчам.
Вергил Пенков
VPenkov
Използвате ли CSS framework-ове?
http://bit.ly/DKOhz
Любомир Петров
lpetrov
@Method-X като се замисля, по инерция бих ти казал: Zеnd Framework :) мисля, че става..не е точно за начинаещи, но си заслужава ученето :)
Дани Бързия
sertys
@lpetrov framework junkie.... мнооого се разглезихте, бе.
Любомир Петров
lpetrov
@FeelTheFear забравих и 4: да НЕ ползваш framework, особено ORM е самоубииство + гарантирана човешка грешка = 100%та ще изпуснеш дупка :)
Любомир Петров
lpetrov
@ApoApostolov ами не сме дискутирали, моята идея конкретно е - мултифункционален microblogging client... framework за скин-овете и плугин-ите ..
Стефан Кънев
skanev
Ровя се в кода на Django. Приятно направен framework, но бая хаотичен и нещо му липсва...
Любомир Петров
lpetrov
is coding in php without any framework (sql queries, functions....) ahh..this sux
Цветелин Павлов
sentinel
Всъщност мога да кажа, че го открих - THE framework-а... Най-сетне нещо намерих нещо хубаво и правилно написано на PHP :)
http://www.yiiframework.com/
Цветелин Павлов
sentinel
Открих, че с Yii може да се бачка и когато имаш уумпомрачаващо болезнен махмурлук. Yii е страхотен framework... (Произнася се ий, а не уй) :)
http://www.yiiframework.com/
stefcho
stefcho
най-обичам да забравя да сложа .net framework и после да се чудя откъде ми идват проблемите ..
---------
NetCutter
Кажете сега кой ви е любимият PHP Framework :)
http://www4u.org/php-frameworks-анкета/
---------
NetCutter
@Method-X аз съм за Zend Framework. Cake не съм го ползвал, но Zend-ът ме радва :)
Дацко Маринов
NjoYko
@Method-X С какво по точно ти помага този framework ?
Страница: 1 2 3 4 5

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата