Търсене на постове: 10 лева

Георги Неделчев
joronedelchev
Добре, на Германос/Глобул не им ли е малко неудобно да рекламират предпоследен модел телефон (SGII), за 20 и колко лева на месец?
bekyarov
някой може ли да ми препоръча добър телефон до 500-550лв, засега съм се спрял на Nexus S заради възможността за ъпдейт към по скорошни версии на Андроид
M.K.
engise
Мама им да еба на тия нещастици... Сега като стане зимата -20 градуса нека видим какво ще стане с 50-60% от заведенията...
http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/da-se-razreshi-li-pusheneto-v-zav...html
Our
Ourz
Купих си среден клас мишка, по ХИПЕР!маркетите така и не намерих хубава. Сега си търся клавиатура... ама дори геймърските ми изглеждат калпаво.
шУс!
notexist
Някой да може да разкодира iPhone 4 без да ми иска сто лева?
Plamen Petkov
pacopetkov
Парите идват и заминават и заминават... и заминават!!!
Наси
nveselinov
Чудя се какъв телефон да си купя? Че ми писна от моят тъп телефон, 21 век сме! :D
its not Eddie
_e7
Ако спечелите 10 хиляди лева, какво бихте направили?
Теодор Георгиев
tedo92
някой да има идея какъв хонорар горе-долу се заплаща в България за дизайн на корица на книга?
-=*****=-
mitternacht
AXAXAXA Iphone 5- 16 gb, без договор- 1,749.90 лева в jeff :Д eee, не...
-=*****=-
mitternacht
"Средната заплата на учителите в страната е около 730 лева, което означава, че има училища, в които учителите получават дори 1000 левa" - виц.
Боян
specter
Днес в едно кафене си поръчах Lavazza, а те ми донесаха Spetema със цялата сметка вместо късметче :D Класира ли се за групата ? :D
Георги Динков
gogata2427
Пътна полиция спира Митьо Пищова за проверка и единия катаджия го поглежда едва препасал колана,едва дишащ и му казва : "Абе ти за 20 лева ще се обесиш тука.."
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
норвегия = 100 евро за 3 пици !
BE PREPARED!
coolpuppy
Sorry, but www.facebook.com is blocked on this network. Ех, дееба..
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата