joronedelchev
Добре, на Германос/Глобул не им ли е малко неудобно да рекламират предпоследен модел телефон (SGII), за 20 и колко лева на месец?
bekyarov
някой може ли да ми препоръча добър телефон до 500-550лв, засега съм се спрял на Nexus S заради възможността за ъпдейт към по скорошни версии на Андроид
engise
Мама им да еба на тия нещастици... Сега като стане зимата -20 градуса нека видим какво ще стане с 50-60% от заведенията...
http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/da-se-razreshi-li-pusheneto-v-zav...html
Ourz
Купих си среден клас мишка, по ХИПЕР!маркетите така и не намерих хубава. Сега си търся клавиатура... ама дори геймърските ми изглеждат калпаво.
notexist
Някой да може да разкодира iPhone 4 без да ми иска сто лева?
pacopetkov
Парите идват и заминават и заминават... и заминават!!!
_e7
Ако спечелите 10 хиляди лева, какво бихте направили?
tedo92
някой да има идея какъв хонорар горе-долу се заплаща в България за дизайн на корица на книга?
mitternacht
AXAXAXA Iphone 5- 16 gb, без договор- 1,749.90 лева в jeff :Д eee, не...
mitternacht
"Средната заплата на учителите в страната е около 730 лева, което означава, че има училища, в които учителите получават дори 1000 левa" - виц.
gogata2427
Пътна полиция спира Митьо Пищова за проверка и единия катаджия го поглежда едва препасал колана,едва дишащ и му казва : "Абе ти за 20 лева ще се обесиш тука.."
aviatrix
норвегия = 100 евро за 3 пици !
coolpuppy
Sorry, but www.facebook.com is blocked on this network. Ех, дееба..
Явно такава е причината, въпросът е че се излагат двойно сега, че и пари харчат за това.
Nov 05 2012, 22:46Е, те се излагат от началото им... почнаха уж с нек'фи мега оферти когато хората започнаха да ревът от м-тел и после хората...
Nov 05 2012, 23:30почнаха да ревът от тях, защото винаги са били по-голяма ебавка от м-тел
Nov 05 2012, 23:30То това ми беше ясно, ама май само на мен. Всичките са един дол дренки, но Мтел поне е най-добре организираната компания.
Nov 06 2012, 01:17Дам, за това съм 11 години техен потребител
Nov 09 2012, 20:08